top of page
Ahşap Desenli Duvar panel

Ahşap Görünümlü Duvar Panelleri

Ahşap Desenli Fiber Paneller

"Fotoğraflardaki görsellerin renkleri bilgisayardan bilgisayara ve telefon markalarına göre farklılıklar gösterebilir. Lütfen ürünler elinize ulaştığında herhangi bir problem yaşamamanız için çalışanlarımızdan bilgi alınız."

"Ahşap Görünümlü Duvar Panelleri: Rabıta Ahşap Panel adıyla sunduğumuz bu ürün, fiberglas, polyester ve doğal taş tozu gibi malzemelerle üretilmiştir. Dekoratif duvar panelleri, istenilen her cepheye kolaylıkla monte edilebilirler. Tuğla Duvar Panel, dekoratif cephe panelleri, tuğla görünümlü cephe panelleri, ofis tadilatları, cafe tadilatları ve iç mekan tadilatlarınız için hızlı çözüm sunar ve bu nedenle işletmeler ve ev sahipleri arasında en çok tercih edilen bir mimari malzemedir.

Bu paneller köpük panelleri değil; fiberglas esaslı bir üründür.

 

Boyanabilirler ve yeniden onarılabilirler. Ahşap görünümlü duvar panelleri, gerçek ahşaplardan kopyalama tekniği ile üretilir, bu nedenle gerçek ahşap ile karşılaştırıldığında ayırt etmeleri zordur. Her panelin diğer panel ile desen devamlılığı vardır, böylece estetik bir bütünlük sağlarlar."

bottom of page