top of page
Beton duvar

Beton Panel

Beton Görünümlü Duvar Panelleri

Demirli Beton Duvar Panel

Demirli Beton Görünümlü Fiber Duvar Paneli Teknik Özellikleri

Panel Ölçü     

133 cm x 290 cm

30 mm

Ağırlık

8 – 11 kg/m²

Ürün Garantisi

İç mekan 15 yıl dış mekan 12 yıl

Boya Garantisi

5 yıl

Yanmazlık Sınıfı

Yoğunluk

Sıcaklık Dayanım Sınırı

Darbe Dayanımı

Ses Yalıtımı

Dona dayanıklılık

TS EN ISO 1183-1″ / “1,46 gr/cm³”

“ASTM E1069” /“800°C`de bozulma yok”

“TS EN ISO 179-1” normlarına göre “30 kj/m2”

TS EN ISO 140-3 normlarına göre “40 dB”

ASTM C 666 normlarına göre “Bozulma yok”

Desen Derinliği       

ISO EN 13501-1 AB” /“A2 Yanmaz & Alev Almaz

"Demirli Beton Görünümlü Duvar Panelleri: Demirli Beton Panel adıyla sunduğumuz bu ürün, dekoratif demirli beton duvar panellerini istediğiniz herhangi bir cepheye kolayca monte edebilmenizi sağlar. Bu paneller, tuğla duvar panelleri, dekoratif cephe panelleri ve tuğla görünümlü cephe panelleri gibi ürünlerle birlikte ofis tadilatları, cafe tadilatları ve iç mekan tadilatlarınızda hızlı sonuçlar elde etmek isteyen işletmeler ve ev sahipleri için ideal bir mimari malzemedir.

Bu paneller köpük panelleri değildir; fiberglas esaslı bir üründür ve boyanabilirler. Ayrıca, yeniden onarılabilirler ve çeşitli renk seçenekleri sunarlar.

Demirli beton görünümlü duvar panelleri, gerçek kalıp beton duvarlardan kopyalama tekniği ile üretilirler. Bu nedenle gerçek beton duvarlarla karşılaştırıldığında ayırt edilmeleri zordur. Panellerin boyanmasında doğal renkler kullanılır ve her panelin diğer panel ile desen devamlılığı bulunur.

Eğer mekanlarınıza loft tarzı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, demirli beton görünümlü duvar panelleri tam size göre."

bottom of page