top of page
Wood Slate Ahşap Görünümlü Panel

Ahşap Görünümlü Duvar paneli

Ahşap Görünümlü Panel

wood Slate Duvar Paneli

Wood Slate Ahşap Görünümlü Fiber Duvar Paneli Teknik Özellikleri

Panel Ölçü     

135 cm x 290 cm

1,2 mm

Ağırlık

8 – 11 kg/m²

Ürün Garantisi

İç mekan 15 yıl dış mekan 12 yıl

Boya Garantisi

5 yıl

Yanmazlık Sınıfı

Yoğunluk

Sıcaklık Dayanım Sınırı

Darbe Dayanımı

Ses Yalıtımı

Dona dayanıklılık

TS EN ISO 1183-1″ / “1,46 gr/cm³”

“ASTM E1069” /“800°C`de bozulma yok”

“TS EN ISO 179-1” normlarına göre “30 kj/m2”

TS EN ISO 140-3 normlarına göre “40 dB”

ASTM C 666 normlarına göre “Bozulma yok”

Desen Derinliği       

ISO EN 13501-1 AB” /“A2 Yanmaz & Alev Almaz

"Wood Slate Ahşap Duvar Panelleri: Estetik ve dayanıklılığı bir araya getiren mükemmel bir tasarım harikası. Bu dekoratif ahşap duvar panelleri, fiberglas, polyester ve doğal taş tozu gibi özenle seçilmiş malzemelerin birleşiminden doğar. İstediğiniz her türlü cepheye sorunsuzca uygulanabilen bu paneller, modern yaşam alanlarınıza zarif bir ahşap dokunuşu katmak için tasarlanmıştır.

Wood Slate Ahşap Duvar Panelleri, ofis tadilatlarından cafe dekorasyonlarına ve iç mekan yenilemelerine kadar birçok alanda mükemmel bir seçenektir. Kolay montajı, işletmeler için zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar, aynı zamanda hızlı ev tadilatları için en çok tercih edilen bir malzemedir.

Bu paneller sıradan köpük panelleri değil, fiberglas esaslıdır ve dayanıklılıklarıyla öne çıkarlar. Ayrıca boyanabilirler ve kolayca onarılabilirler, böylece tasarım özgürlüğünüzü koruyabilirsiniz.

Ahşap görünümlü duvar panelleri, gerçek ahşabın ayrıntılarına sadık kalınarak üretilmiştir, bu yüzden gerçek ahşap ile neredeyse ayırt edilemezler. Panellerin renkleri doğal tonlarda ve her panelde desen devamlılığı sağlanmıştır. Wood Slate Ahşap Duvar Panelleri, yaşam alanlarınıza sıcaklık, şıklık ve karakter katmak için mükemmel bir tercihtir."

bottom of page