top of page
fiber duvar panel, duvar panel

Fiber Duvar Panelleri

"Fotoğraflardaki görsellerin renkleri, bilgisayardan bilgisayara ve telefon markalarına göre farklılıklar gösterebilir. Lütfen çalışanlarımızdan bilgi almanız, ürünler elinize ulaştığında sorun yaşamamanız için önemlidir."

"Fiber Duvar Panelleri, dekoratif taş panel, tuğla duvar panelleri, beton görünümlü panel, ahşap görünümlü panel ve tavan kaplama panelleri gibi ürünler, fiberglas, polyester ve doğal taş tozu gibi malzemelerden üretilir. Bu dekoratif duvar panelleri istenilen her türlü cephede rahatlıkla monte edilebilirler. Taş duvar kaplama, dekoratif cephe panelleri ve doğal taş görünümlü cephe panelleri gibi ürünler, ofis tadilatları, cafe tadilatları ve iç mekan tadilatlarınız için ideal bir seçenektir.

Dekoratif duvar kaplama panelleri, özellikle zaman kısıtlaması olan işletmeler ve hızlı ev tadilatları için tercih edilen bir mimari malzemedir. Bu paneller köpük panelleri değildir, fiberglas esaslı ürünlerdir ve boyanabilir, tekrar onarılabilir bir ürün yelpazesi sunarlar.

 

Ayrıca, bu paneller kalıplama yöntemi ile doğal ürünlerden kopyalanmıştır ve taş panel, tuğla duvar panelleri, beton paneller gibi çeşitli renk seçenekleri ve duvar paneli modelleri ile sizlerin mimari ihtiyaçlarına hizmet etmektedir."

bottom of page